Продавница

Блуза за миленици – Hello kitty M, L

390.00мкд


Блуза за миленици – Hello kitty M, L
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: M, L

Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница