Продавница

Блуза за миленици – Мало куче со големо срце S, M, L

290.00мкд


Блуза за миленици – Мало куче со големо срце S, M, L

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)Големини кои ги имаме од овој модел се: S, M, L  (Розево и сино)Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница