Продавница

Блуза за миленици – Симпатично патче M, L

390.00мкд


Блуза за миленици – Симпатично патче M, L

 • После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.
  • Овај производ е во повеќе бои (прикажани на фотографиите)Големини кои ги имаме од овој модел се: M, L
   Земја на потекло: Кина
0
  0
  Корпа
  Вашата корпа е празна.Врати се во продавница