Продавница

Дуксерка за миленици – Симпатични мечиња

790.00мкд


tabela

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: М, Л, ХЛ

Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
en_USEnglish
0