Продавница

Вратоврска со јака за миленици

190.00мкд


tabela

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: С, Л, ХЛ
Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
en_USEnglish
0