Блузе за миленици

350.00мкд


9tabela

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: Л (Розево, сино, жолто)

Земја на потекло: Кина

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0