Лептир машна за миленици

100.00мкд


 

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за бојата на лептир машната

Боја

Жолта, Црвена

Големина

45см., 50см., 65см.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница