Продавница

Елек за миленици – Фосфорен 6ХЛ

1,590.00мкд


После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: 6ХЛ

Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
0