Продавница

Дуксерка за миленици – Hello Kitty

590.00мкд


tabela

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја/големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: С, М, L, XL, XXL

Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
en_USEnglish
0