Блузе за миленици – Hello Kitty

350.00мкд


tabela
После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: Л, ХЛ

Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
en_USEnglish
0