Блузе за миленици – Ангел

350.00мкд


tabela

 

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете исконтактирани за боја и големина на облеката/патичињата.

Големини кои ги имаме од овој модел се: ХС, С, М, Л

Земја на потекло: Кина

en_USEnglish
0