Продавница

Churu chiken broth – Пауч за маче со вкус на пилешко и лосос 50гр. (чисто месо)

65.00мкд


Churu chiken broth – Пауч за маче со вкус на пилешко и лосос 50гр. (чисто месо)

НАПРАВЕНО СО КОРИСНИ СОСТОЈКИ НА КОИ МОЖЕ ДА СЕ ДОВЕРУВАТЕ:
секој производ на Inaba е направен со вкусни состојки кои се употребуваат за човечка исхрана, вклучително и пилешко од фарма и/или природна дива фатена туна
ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА МАЧКА ХИДРИРАНА:
Секоја вкусна кесичка со пилешка супа од Inaba содржи 93% влага,
што е одличен начин за хидратација на мачките кои природно не пијат доволно вода ДОПОЛНУВАЈТЕ ГИ ОБРОЦИТЕ НА ВАШЕТО маче:
Дали вашето маче доаѓа да бара повеќе кога садот му е празен?
Додадете торбичка со супа од Инаба како прилог,
употребете ја како влажен/сув прелив за храна за мачки или дајте како специјално задоволство без да додадете многу дополнителни калории
СОЧЕНИ: Првата состојка е пилешка супа направена од 100% природно пилешко одгледувано на фарма, а потоа Inaba се меша во сочни снегулки од природно пилешко, туна, или лосос
СОВРШЕНИ ПОРЦИ: Мачиња од сите возрасти ги обожаваат овие вкусни оброци. Совршено како предјадење или за дополнување на хранењето – користете цела кесичка или чувајте го остатокот во фрижидер

Традиција од 1805 год.
Многу популарни од 1805год во Соединетите Амерички држави и Азија,
од пред неколку децении во Европската унија,
а сега достапни и во Македонија.

Земја на потекло: Тајланд
Шифра: ЕУ824

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0