Продавница

Цуцла за прихрана на мали кученца и маченца 60мл – Tatrapet

200.00мкд


Пвц шише со цуцла, наменето за мали кучиња, мачиња и други мали животни Се користи за хранење на многу мали миленичиња кои неможат да се хранат од својата мајка. Ова шише исто така има и помагало за одфржување на хигиената на истото
Земја на потекло :Кина
Шифра: 483.95

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0