Продавница

Gourmet mon petit – Месни парчиња месо, со вкус на говедско и јагнешко месо (6х50гр.)

220.00мкд


Gourmet mon petit – Месни парчиња месо, со вкус на говедско и јагнешко месо (6х50гр.)
Идеална храна (додаток на храна) за Вашето маче со вистинскки парчиња месо од Нестле.

Земја на потекло : ЕУ

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница