Продавница

Purina ONE – Храна за маче (пилешко и житарки) 200гр – НЕСТЛЕ

130.00мкд


Purina ONE – Храна за маче (пилешко) 200гр – НЕСТЛЕ
Комплетна сува исхрана за возрасни мачки, богата со пилешко месо и цели житарки.
Протеини – 34%
Масти – 14%

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница