Продавница

Purina ONE – Храна за стерилизирани мачки (говедско) 450гр. – НЕСТЛЕ

280.00мкд


Purina ONE – Храна за стерилизирани мачки со вкус на говедско месо 450гр. – НЕСТЛЕ
Комплетна сува исхрана за возрасни и стерилизирани мачки, богата со лосос и цели житарки.
Протеини – 37%
Масти – 13%

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница