Продавница

Farma Meat menu – Храна за возрасни мачиња со вкус на пиле 20кг.

2,340.00мкд


Farma Meat menu – Храна за возрасни мачиња со вкус на пиле 20кг.
Состав Житарици, пилешко месо и неговите деривати, масла и масти, деривати од растително потекло, минерали
Аналитички состојки сурови протеини % : 30, сурови масти % : 11,0, влакна % : 2,5, пепел % : 7,0

протеини-30%
масти – 11%

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ТОБИ-07

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница