Млеко во прав за миленици (рефус)

100.00мкд


МЛЕКО ВО ПРАВ за миленици – во 200 мл. млака вода се раствора една супена лажица.
Количина: 250гр
Цена: 100ден.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница