Продавница

Dog & Style – Шампон против надворешни паразити 150мл

220.00мкд


Состав: генапол 70, евемул-б и вода.

Начин на употреба: Пред употреба производот добро да се протресе. Натопете ја целата површина на крзното и кожата со вода, а потоа истријте го шампонот на навлажнетата површина. Ако не се формина стабилна пена, постапката треба да се повтори. После сушењето, крзното исчешлајте го со соодветен чешел.

Земја на потекло : Србија
Шифра: 3836

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница