Продавница

Шампон за миленици (природен) 200мл. концентрат за сите типови крзно – Camon

690.00мкд


Шампон за миленици (природен) 200мл. концентрат за сите типови крзно – Camon

Својства
• Длабоко чисти без да ги менува природните карактеристики на кожата и крзното
• Има впивачка и освежувачка моќ
• Има минерализирачки и хранливи својства
• Промовира силно и здраво крзно
• Дава еластичност и тоничност на кожата

Плус
Суштинските својства на протеините од соја негуваат и поправаат

Шампон за миленици со додаток од зелена глина кој помага влакното да е здраво и цврсто и кожата да ја задржи еластичноста и мекоста.
Се меша со вода во соодност 1/10 (цел шампон во 2 литри вода, со што е еден од најекономичните шампони на пазарот), нема никаква хемија во него, и е супер премиум квалитет.
Се нанесува рамномерно и на суво крзно (за најдобри резултати).
Се масира и остава да делува неколку минути и убаво се исплакнува.

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: Г800

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница