Чешел-trixie

320.00мкд


Двостран чешел со рачка , со метални запци за чешлање на средно и долго влакно, го расчешлува влакното од коренот.
Должина: 17.5см
Ширина: 6см
Земја на потекло : Германија
Шифра: 2396

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница