Продавница

Sigo-pet – Чешел – Грибло (M)

260.00мкд


Чешел со заострени и заоблени врвови , така што нема да ја иритира кожата. Погоден за чистење на кожата и подвлакното.
Должина: 16см
Ширина: 8см
Земја на потекло : Кина
Шифра: СГ0105

en_USEnglish
0