Продавница

Sigo-pet – Чешел – Грибло (L)

320.00мкд


Чешел со заострени и заоблени врвови , така што нема да ја иритира кожата. Погоден за чистење на кожата и подвлакното.
Должина: 16см
Ширина: 11см
Земја на потекло : Кина
Шифра: СГ0106

en_USEnglish
en_USEnglish
0