Продавница

Монтажен чешел за маче

390.00мкд


Монтажен чешел за маче
Димензии: 13 х 9см.
Земја на потекло: Кина
Монтажен чешел за маче. Може да се постави на рамна површина или ќош од врата / ѕид.
Со чешелот добивате и кетнип трева која се става во чешелот и го привлекува мачето да се чешла само.

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница