Продавница

Trixie – Нараквица / Масажер

390.00мкд


Нараквица/Масажер за масажа и воедно уживање и вадење на мртвите влакна на вашите домашни миленичиња.

Должина: 13см
Ширина: 9см

Ракавицата може да се користи за сите типови на влакно.
Ракавицата за масажа има специјален врв за длабинско чистење на влакното
ја стимулира циркулацијата на крвта во кожата
ја отстранува нечистотијата и мртвите влакна
Земја на потекло : Германија
Шифра: 2330

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница