Продавница

Barry king Puppy training – Пластично постоље за тренинг и ставање на пелена

990.00мкд


Пластично постоље за тренинг и ставање на пелена со држачи.

Димензија: 47х34см.
доколку е поголема пелената, можете да ја пресечете

Шифра: БК-14023

Увезено од: Витапол – Полска

Увозник за Македонија:
Пријатели – Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница