Продавница

Спреј против мирис од урина 250мл. – Camon

460.00мкд


Спреј против мирис од урина 250мл. – Camon
Дезинфекционо средство за полесно чистење и елиминирање на мириси на урина.
состав – ензими и екстракти од растенија

начин на употреба:
– испрскајте на површините кои сакате да ги заштитите  и одмирисате од мирисот на урина.
Да се чува добро затворено и подалеку од дофат на деца

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЛА330

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

1
    1
    Корпа