Продавница

Beaphar – Спреј против гребење на мебел и предмети 125мл.

490.00мкд


  • Beaphar – Спреј против гребење на мебел и предмети 125мл.
    Beaphar Indoor behavior – тренинг спреј за одвикнување од гребење на површини , се прска на површините кои сакате да ги заштитите, на растојание од 15-20см.
    (за домашна употреба)
    Земја на потекло ЕУ
en_USEnglish
0