Продавница

Четка и фен за миленик / 2 во 1 – 300w

2,990.00мкд 1,790.00мкд


Четка и фен за миленик / 2 во 1 – 300w

Земја на потекло: Кина

Линк да го погледнете производот:

https://youtu.be/sDMugkN_8pM

Боја

Жолта, Зелена

en_USEnglish
en_USEnglish
0