Продавница

Camon – Влажни марамици за миленици со мирис на бел мошус (40 парчиња)

290.00мкд


Хигенски марамици (40 парчиња) за надворешно чистење на шепи, крзно, лице, уши и очи.
Со пријатен мирис, го штитат и омекнуваат крзното

Земја на потекло : ЕУ

Шифра: ЛА030

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница