Продавница

Flamingo – Сет четка и паста за заби

460.00мкд


Flamingo – Сет четка и паста за заби

Пастата за заби со мирис и вкус на нане обезбедува свеж здив
Заштитува од кариес и дентален плак и ги зајакнува забите
Четката за заби има меки влакна кои го спречуваат оштетувањето на непцата

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 510955

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница