Продавница

Flamingo – Паста за заби 85гр.

180.00мкд


Flamingo – Паста за заби 85гр.

Пастата за заби со мирис и вкус на нане обезбедува свеж здив
Заштитува од кариес и дентален плак и ги зајакнува забите

Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 515187

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница