Продавница

Тоалет за маче со обрач и лопатче 50x37x15см.

390.00мкд


Тоалет за маче голем со обрач и лопатче –
ГОЛЕМИНА 1

Димензии : 50x37x15 cm

Земја на потекло : Турција

Увозник за Македонија:

Пријатели-миленици

Никола Тесла 42 – Битола

Шифра: ФЛПК-079

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница