Продавница

Тоалет за маче со обрач и лопатче + сито за тресење на песокот од шепите 25x40x56см.

890.00мкд


Тоалет за маче голем со обрач и лопатче –
ГОЛЕМИНА 2

Димензии : 25x40x56см.

Земја на потекло : Турција

Увозник за Македонија:

Пријатели-миленици

Никола Тесла 42 – Битола

Шифра: ФЛПК-078

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница