Продавница

Тоалет за маче затворен 40х43х56см.

1,790.00мкд


Тоалет за маче затворен ГОЛЕМИНА 2
Димензии: 40х43х56см.

Земја на потекло : Турција

Увозник за Македонија:

Пријатели-миленици

Никола Тесла 42 – Битола

Шифра: ФЛПК 075

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница