Продавница

Тоалет за маче затворен со лопатче 35х50х40см.

1,090.00мкд


Тоалет за маче затворен со лопатче
ГОЛЕМИНА 1
Димензии: 35х50х40см.

Земја на потекло : Турција

Увозник за Македонија:

Пријатели-миленици

Никола Тесла 42 – Битола

Шифра: ФЛПК 076

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница