Продавница

Лопатче за песок за маче

70.00мкд


Лопатче кое служи за исфрлување на изметот од вашето маче од тоалетот со песок.
Должина: 25см
Ширина: 10см

Земја на потекло: Турција
Увозник: Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 – Битола
Напомена:
За повеќе парчиња, можете да не исконтактирате за да добиете големопродажна цена.
Шифра: ФЛПК-031

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница