Продавница

Inox Flamingo – Сад за храна / вода 470мл.

290.00мкд


Inox Flamingo – Сад за храна / вода 470мл.
Дијаметар: 13см.

Извозник: Карли и Фламинго – ЕУ
Шифра: 1030092

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница