Продавница

Inox – Сад за храна/вода 0.9л.

320.00мкд


Росфајтен сад за храна со гумица што не дозволува садот да се лизга . 0.9 л
Дијаметар: 24.5см

Земја на потекло : Кина
Шифра: СГ04008

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница