Продавница

Inox – Trixie – Сад за храна 0.9л

400.00мкд


Росфајтен сад за храна со гумица што не дозволува садот да се лизга . 0,9 л
Дијаметар: 23см

Земја на потекло : Германија
Шифра: 24853

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница