Продавница

Inox – Trixie – Сад за храна 0.45л

290.00мкд


Росфајтен сад за храна со гумица што не дозволува садот да се лизга . 0,45 л
Дијаметар: 19см

Земја на потекло : Германија
Шифра: 24851

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0