Продавница

Trixie- Ремче за околу врат

140.00мкд


Trixie- Ремче за околу врат за маче со ѕвонче.
Должина: 35см
Ширина:10мм

Земја на потекло :  Германија
Шифра: 4158

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Категории: , , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница