Продавница

Trixie- Ремче за околу врат

220.00мкд


Trixie- Ремче за околу врат за маче со ѕвонче.
Должина: 20-32см
Ширина:10мм

Земја на потекло :  Германија
Шифра: 4172

После извршувањето на Вашата нарачка ќе бидете контактирани за бојата на производот

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0