Trixie- Градник

330.00мкд


Trixie- Градник за маче.
Должина на поводник: 115см
Ширина на поводник и градник: 10мм
Должина на градник: 34-45см

Земја на потекло :  Германија
Шифра: 4185

Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
0