Продавница

Trixie – Градник за мали маченца

490.00мкд


–            Trixie-Градник за мали маченца
Должина на поводник: 120см
Ширина на поводник и градник: 8мм
Должина на градник: 12-32см

–             Шифра: 4144

–              Земја на потекло: Германија

  • (после извршувањето на Вашата нарачка, ќе бидете исконтактирани околу боја/големина на производ)
Категории: , , . Брендови:
en_USEnglish
0