Продавница

Flamingo Extra fine – Силиконска песок розева клампинг 5л.

880.00мкд


Flamingo Extra fine – Силиконска песок розева клампинг 5л.
Хигенска силиконска тоалетна песок за маче.
Ја спречува миризбата, го абсорбира амонијакот и прави клампинг цврсти топчиња.
Извозник: Фламинго – ЕУ
Увозник:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола
Шифра: 560435

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница