Продавница

MIO – Хигенска тоалетна песок – Бебешка пудра 5л

250.00мкд


Хигенска тоалетна песок за маче со мирис на бебешка пудра . Ја спречува миризбата, го абсорбира амонијакот и целосно ја впива влагата.

 

en_USEnglish
en_USEnglish
0