Продавница

MIO – Хигенска тоалетна песок – алое вера 5л.

250.00мкд


MIO – Хигенска тоалетна песок – алое вера 5л.
Хигенска тоалетна песок за маче со мирис на бебешка пудра . Ја спречува миризбата, го абсорбира амонијакот и целосно ја впива влагата.

 

error: Содржината е заштитена !!
en_USEnglish
en_USEnglish
0