Продавница

Coshida crunchy and creamy – Награди за маче со вкус на лосос, говедско или пилешко со сирење 70гр.

120.00мкд


Coshida crunchy and creamy – Награди за маче со вкус на лосос, говедско или пилешко со сирење 70гр.

Протеини 31% Масти 20%
Земја на потекло ЕУ

Категории: , . Брендови:
en_USEnglish
en_USEnglish
0