Продавница

Churu – Полнети стапчиња за маче со вкус на пилешко и туна 4х10гр.

220.00мкд


Churu – Полнети стапчиња за маче со вкус на пилешко и туна 4х10гр.
За пребирливи мачиња. вкусен грицки кои ги обожаваат,
Се дава рачно и со тоа Вашето маче уште повеќе се приврзува за Вас.
* Во една кесичка има 4 туби со по 10гр. вкусни закуски за Вашето маче

Churu Bites се меки природни јадења од пилешко во облик на стапчиња зачинети со природни вкусови, екстракт од зелен чај и витамин Е.
Без житарици, конзерванси или вештачки бои.
Секое пакување вклучува четири поединечни пакувања за одржување на максимална свежина.

・Направено со 100% чисто и природно
・Кремаст фил од Churu® внатре, мека печена пилешка паста надвор
・ Без житарици, конзерванси или вештачки бои
・Содржи 4 поединечни пакувања за максимална свежина
・2 различни текстури во еден залак

Традиција од 1805 год.
Многу популарни од 1805год во Соединетите Амерички држави и Азија,
од пред неколку децении во Европската унија,
а сега достапни и во Македонија.

Земја на потекло: Тајланд
Шифра: ЕУ732

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница